• Do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste! Niech nabożeństwo do Twego Najświętszego Serca, które według Twoich słów jest
ostatnim lekarstwem dla ginącego świata, zapuści głębokie korzenie w sercach wiernych na obu półkulach.
Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków.
Amen. (por. Sł. Boży I. Posadzy - LO, I s. 26).

O Boskie Serce Jezusa! Uświęć nas w nieskalanym duchu Ewangelii, abyśmy oddali z powrotem świat Bogu.
Amen. (por. Sł. Boży Kard. A. Hlond - Myśli 2, s. 34)